kontakt: tel. +48 607 684 123 mail:biuro@szkolenia-pr.com.pl
Szkolenia PR, E-PR , Szkolenia Budownie Zespołu, Gry Szkoleniowe

ANNA WATZA

ANNA WATZA

Swoją karierę zawodową zaczęła jako trener w AG Test HR, gdzie odpowiadała za szkolenia z programów unijnych- wypełniania wniosków, zarządzania nimi i promocję projektów (także dla klientów z administracji samorządowej). Równolegle pracowała jako organizator eventów. W 2005 roku dołączyła do międzynarodowego zespołu francuskiej fundacji Acroporis, którą wspomagała wiedzą za zakresu promocji, współpracy z mediami i organizacji eventów. W 2006 roku została Koordynatorem Projektów w Fundacji IT w Krakowie, gdzie była odpowiedzialna za zarządzanie, komunikację i promocję wszystkich projektów Fundacji, a także wspomagała PR firm współpracujących.

Jesienią 2007 roku dołączyła do zespołu Planet PR, gdzie jako PR Manager odpowiada za planowanie działań, współpracę z mediami i działania w Social Media, organizację konferencji, eventów, akcji społecznych i edukacyjnych, a także prowadzi szkolenia z zakresu PR, także dla osób z administracji publicznej (m.in. dla pracowników Urzędów Miast, Urzędów Gmin, jednostek muzealnych i turystycznych).
Od 2001 roku jest członkiem międzynarodowego stowarzyszenia Dialogin, a od 2007 Stowarzyszenia Kraków PR. Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie (specjalizacja: handel zagraniczny) oraz kursów podyplomowych z zakresu Public Relations. Trener medialny.

Back to Top