kontakt: tel. +48 607 684 123 mail:biuro@szkolenia-pr.com.pl
Szkolenia PR, E-PR , Szkolenia Budownie Zespołu, Gry Szkoleniowe

GRY NA KONFERENCJE

GRY NA KONFERENCJE

Przedstawiamy propozycje gier szkoleniowych przeznaczonych do realizacji w przestrzeni konferencyjnej.

Nasza propozycja gier na konferencje opiera się na założeniu, które mówi, że ludzie najlepiej poznają się i budują relacje w działaniu. Dlatego program zawiera gry i zadania zespołowe, które „wymuszają” intensywne kontakty pomiędzy uczestnikami.

GRY NA KONFERENCJE

fot. Gra na konferencje Wspólny Dom

Wielką zaletą naszych gier na konferencje jest to, że angażują ludzi fizyczne, emocjonalne i psychiczne, są atrakcyjne i „wciągają” w swoje scenariusze.

To powoduje, że ludzie żyją integracją jeszcze długo po samym evencie, odwołują się do przeżyć i mają bardzo pozytywne skojarzenie ze wspólnie spędzonego czasu.

GRY NA KONFERENCJE

fot. Gra na konferencje Wspólny Dom

Nasze gry na konferencje to aktywności, w których najważniejsza jest dbałość o transfer wiedzy pomiędzy zespołami, dzielenie się najlepszymi rozwiązaniami, pokonanie pokusy wewnętrznej rywalizacji na korzyść współpracy – bowiem cel wszystkich zespołów jest wspólny.

GRY NA KONFERENCJE

fot. Gra na konferencje Ruchome półki

Ważne jest również dbanie o motywację członków zespołu, ponieważ proponowane w grach aktywności to wyzwanie nie tylko fizyczne, ale przede wszystkim intelektualne. Istotną umiejętnością jest dbanie o taką komunikację wewnątrz zespołów, aby stworzyć warunki do wyłonienia najlepszych pomysłów, zadbać o czas na testowanie rozwiązań, jasno komunikować decyzje oraz cele.

Przebieg gier szkoleniowych potraktujemy jak „lustro” codziennej pracy zespołu. Uczestnicy z naszą pomocą będą mogli „zauważyć” i opisać, to co jest wartościowe we współpracy oraz to, co przeszkadza lub jest destrukcyjne dla niej.

Gry realizujemy także w wersji anglojęzycznej 

Nasze wybrane propozycje gier na konferencje

GRA SZKOLENIOWA
GRA SZKOLENIOWA
GRA SZKOLENIOWA
Back to Top