kontakt: tel. +48 607 684 123 mail:biuro@szkolenia-pr.com.pl
Szkolenia PR, E-PR , Szkolenia Budownie Zespołu, Gry Szkoleniowe

MARIUSZ WESOŁOWSKI

MARIUSZ WESOŁOWSKI

Studia magisterskie na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, kierunek: filologia polska. Studia doktoranckie na UAM, Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej. Doświadczony trener realizujący szkolenia z zakresu doskonalenia umiejętnoąci związanych z , E -PR, szeroko pojętej promocji firm w Internecie, E-commerce, E-marketing. Prowadzący warsztaty z zagadnień: copywriting, obsługa klienta, psychologia, E-biznesu, budowanie relacji z klientem. Zrealizował blisko 1000 godzin szkoleniowych dla: Wyższej Szkoły Handlu i Usług w Poznaniu, QXL Poland sp. z o.o. (Grupa Allegro), Grupy Onet S.A., Agora S.A., Wyższej Szkoły Europejskiej im. J. Tischnera w Krakowie, Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu i innych.

Współautor „Małej encyklopedii obciachu”, a także „Tomów Kultury” (lata 70. & 80.) we współpracy z EMPIK. Wykładowca e-commerce. Członek Rady Doradczej Przedstawicieli Biznesu WNEiZ UMK Toruń. Autor programu „E-Handel” przeprowadzanego w latach 2008 i 2009 w Wyższej Szkole Handlu i Usług w Poznaniu. Prowadził wykłady z marketingu internetowego na studiach MBA w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

Obecnie pracuje nad kolejnymi projektami e-commerce, a równolegle nad publikacjami „101 mitów na temat sprzedaży internetowej” oraz „Sprzedajšc z ukosa. Typy sprzedawców internetowych”.

Back to Top