kontakt: tel. +48 607 684 123 mail:biuro@szkolenia-pr.com.pl
Szkolenia PR, E-PR , Szkolenia Budownie Zespołu, Gry Szkoleniowe

JAKUB MARCZYŃSKI

JAKUB MARCZYŃSKI

Dyrektor kreatywny kampanii społecznej SZLACHETNA PACZKA (to ogólnopolska akcja świątecznej pomocy – realizowana od 2001 roku przez Stowarzyszenie WIOSNA. Głównym jej założeniem jest idea przekazywania bezpośredniej pomocy – by była ona skuteczna, konkretna i sensowna)

Zdobywca PROTONA 2011 dla najlepszego PR’owca na polu działań społecznych w tym m.in. za zaangażowania piłkarzy Realu Madryt w tym m.in. Christiano Ronaldo i Ikera Casiliasa w SZLACHETNĄ PACZKĘ, Złotego Spinacza 2011 za najlepszą kampanie społeczną REAL’u za Pomoc i najlepszą kampanie 1% rozgrywaną za pośrednictwem nowych mediów według NEWSWEEKA. Jego kreacje podwójnie zostały nagrodzone Kreauturą za „Pudło” z Grzegorzem Turnauem oraz „Fryzjer” z Pawłem Małaszyńskim.

Dyrektor kreatywny kampanii społecznej AKADEMII PRZYSZŁOŚCI (to realizowany przez Stowarzyszenie WIOSNA całoroczny program indywidualnych spotkań edukacyjnych dla dzieci, które wychowują się w trudnych warunkach i mają przez to problemy w nauce. Tutaj każde dziecko ma prawo do sukcesu)

Zaangażował Briana Tracy w darmowy coaching dla dzieci z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI; był twórcą oraz koordynatorem kampanii teaserowych „G.Turnau w PUDLE”, „P.Małaszyński kupił INDEKS” i „afera czerwonej TECZKI”, porzucenia showbiznesu przez Szymona Majewskiego. Współpracuje przy projektach społecznych z Jerzym Dudkiem, Szymonem Majewskim, Darią Widawską, Siostrami Radwańskimi, Tomkiem Majewskim i innymi Gwiazdami.

Producent wielu kampanii społecznych i projektów sponsoringowych w telewizji w tym autorskiego programu PACZKA SUKCESÓW i koncertu Gwiazd w Pałacu Prezydenckim. Poza WIOSNĄ tworzy i rozwija unikatowe strategie dla marek komercyjnych w Agencji 4 O CLOCK INTERACTIVE i innych

Trener i konsultant z zakresu reklamy społecznej, projektów oraz kampanii społecznych.

Back to Top